loader

7 NAJLEPIEJ WYGLĄDAJĄCYCH PANCERZY DZIEDZICTWA W WORLD OF WARCRAFT

Przyjrzyjmy się więc pancerzom z warstwy A i S w kolejności od najgorszego do najlepszego.

7. TAUREN

Miło jest mieć standardową rasę tak wysoko na liście tierów, a Taureni absolutnie na to zasługują. Zbroja ma wszystko - olbrzymie zwierzęce naramienniki, pióra wplecione w zbroję nadają jej niepowtarzalny szamański charakter, ale to co ją naprawdę wyróżnia to olbrzymi totem zawieszony na plecach. To po prostu niesamowite uczucie - żadna inna rasa nie posiada tak ikonicznego symbolu swojej rasy w swojej zbroi.

6. KRWAWY ELF

Zbroja dziedzictwa Krwawych Elfów jest jedną z najbardziej nostalgicznych i niesamowitych modyfikacji. Przypomina ona Łamacza Zaklęć z Warcrafta 3. Do pełni fantazji brakuje tylko nakrycia głowy i ramion, jak na przykład Sword Breaker's Bulwark z Sunwell Plateau.

5. HIGHMOUNTAIN TAUREN

Co jest lepsze od posiadania totemu na plecach? Oczywiście posiadanie dwóch totemów. Jeśli zwykła zbroja dziedzictwa taurenów przypomina mi zwykłych taurenów z Warcrafta 3, to zbroja górskich taurenów przypomina mi bohatera wodza taurenów. Chociaż ramiona są nieco mniejsze, totemy na plecach rekompensują to.

4. NIGHTBORNE

Nocne Elfy są mistyczne i imponujące. Ich ubiór idealnie pasuje do ich tematu i ma w sobie coś z wyrafinowanego, niesamowitego, kosmicznego klimatu. Wielkie ramiona - sprawdzone, błyszczące magiczne właściwości - również sprawdzone. Pióra na ich ekwipunku są miłym wykończeniem i tak już bardzo ładnej, dziedzicznej zbroi.

Sprawdź także: https://wowanalytica.com/item/sinister-gladiators-maledict/165806

sinister gladiators maledict

3. LEKKO ZAKUTE DRAENEI

Ok. To jest po prostu niesamowite. Ta zbroja absolutnie sprzedaje fantazję o byciu częścią wyższego porządku istot służących światłu. Pełna zbroja płytowa w połączeniu z ramionami przepełnionymi światłem zasiałaby strach nawet u najbardziej przerażającego demona. Jedynym minusem jest to, że jest na Draenei...

2. ELFY PUSTKI

Absolutna antyteza Draenei Lightforged, zbroja dziedzictwa Elfów Pustki, jest ucieleśnieniem chaosu. W przeciwieństwie do zbroi Lightforged, tutaj mamy do czynienia z bardziej surowym wyglądem. Ma groźne, ostre ramiona i choć hełm jest trochę nudny, to zbroja ma... skrzydła pustki, które są do niej przymocowane. Ma skrzydła. Sprawa zamknięta.

1. MROCZNY ŻELAZNY KRASNOLUD

Zawsze jest bardzo trudno umieścić coś na pierwszym miejscu, mając tyle niesamowitych i unikalnych zbroi, ale mój najlepszy wybór to zbroja dziedzictwa Dark Iron Dwarf. Nadrzędnym czynnikiem, który stawia ich ponad resztą jest ... ich broda. Oprócz pięknie zaprojektowanej zbroi płytowej, imponujących magmowych ramion i świecących oczu, mają coś, czego żadna inna rasa nie jest w stanie dorównać - wspaniałą, płomienną brodę. Już sam wygląd tej zbroi sprawia, że Dark Iron Dwarfy mogą zmierzyć się z każdą inną rasą i wyjść z tego zwycięsko. Wygląda mi to trochę jak krótki Juggernaut Gundam. Po prostu niesamowite.

Zobacz

Ten przedmiot, Neural Autonomy, można kupić u Stolen Royal Vendorbot w Mechagonie za 64g.   Przedmiot ten działa podobnie do Neural Silencer. Uniemożliwia on użycie lub bycie celem zaklęć, takich jak: Tricks of the Trade, Misdirection i Leap of Faith. Zaleca się, aby nie używać tego przedmiotu w grupie, szczególnie jeśli jesteś głównym tankiem lub...

  Plundered Blade of Northern Kings jest rzadkim mieczem o tematyce vyrkulskiej. Można go zdobyć z Heroic Island Expeditions, gdzie jest losową nagrodą zawartą w: Jorundall Salvage Rotting Mire Salvage Crestfall Salvage Wszystkie z nich mogą być kupione za walutę znalezioną podczas ekspedycji - Seafarer's Dubloon.   Jest to bardzo poszukiwany...

Na tej liście znajdziesz najlepsze gry na PC, w które gramy w tej chwili-odświeżające hity singleleplayer, kwitnące esporty, i kilka nowoczesnych klasyków, które poprawiłyby każdą bibliotekę. Będziemy kontynuować aktualizację tej listy jako nowe wydanie gier, usuwając starsze ulubione gry i zastępując je naszymi najnowszymi obsesjami. Zamiast stale powiększać listę...