loader

Gra Cukierowo już na iOSie

Zyskująca na popularności aplikacja mobilna Cukierowo, gra dla dzieci, właśnie ma swoją premierę na iOS. Dzięki temu, także posiadacze urządzeń mobilnych od Apple mogą ją pobrać za darmo i zaprosić swoje dzieci do zabawy.

Cukierowo to zręcznościowa gra, w której dziecko wskazuje maskotce owoce do spożycia. W jej przygotowaniu dużą rolę odegrali psychologowie, którzy bazując na najnowszych odkryciach neuropsychologii, opracowali schemat gry, który pozwala na trening koordynacji ręka-oko, poprawę umiejętności rozpoznawania bodźców, a także ćwiczenie szybkości reakcji najmłodszych. Gra w Cukierowo to nie tylko zabawa, ale też aktywny rozwój procesów poznawczych dziecka.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że już nie tylko użytkownicy Androida, ale również właściciele iPhonów będą mogli zagrać w naszą grę. Cukierowo spotkało się z ciepłym przyjęciem najmłodszych graczy i zadowoleniem rodziców, którzy dostrzegli korzyści gry dla rozwoju ich pociech– mówi Agnieszka Zemsta, Prezes Zarządu Macro Games S.A.– Aplikacja jest cały czas rozwijana i wkrótce zaprezentujemy kolejne udogodnienia oraz bonusy dla graczy – dodaje.

Gra Cukierowo została zaprojektowana przez Macro Games S.A. Spółka, notowana na NewConnect, działa na rzecz rozwijania, scalenia oraz aktywizacji społeczności graczy w Polsce. W swych działaniach chce docierać do użytkowników wszystkich platform systemowych.

Gra dostępna jest do pobrania za darmo na stronie http://cukierowo.pl/zagraj-teraz.html

 

Zobacz

Pokaz naprawdę bardzo dobrej gry. Podczas konferencji Apple, która odbyła się siedem dni temu, koncern skoncentrował się głównie na zaprezentowaniu najnowszych telefonów iPhone. Nie pominięto również Apple Watch. Jak się jednak okazuje, graczy mogło zaciekawić coś jeszcze. Chodzi o the Elder Scrolls: Blades. Jest to przenośna wersja popularnej i doskonale znanej serii...

Remotr streamuje grę z komputera na urządzenie mobilne, zachowując wysoką jakość obrazu. Firma planuje wykorzystać technologię do wsparcia małych i średnich firm – na ten cel otrzymała 50 000 euro dofinansowania od Komisji Europejskiej. Graj tam, gdzie chcesz Remotr umożliwia streamowanie gier z komputera na wszystkie urządzenia z systemami Android lub...