loader

Minecraft Launchers - Lista i porównanie wszystkich minecraft launcherów

 

W dzisiejszym artykule omówimy najlepsze darmowe launchery do minecrafta (non-premium). Na liście znajdują się następujące launchery:

  • crystal launcher
  • launcher shiginima
  • SKlauncher
  • TLauncher

Więcej znajdziesz na: https://spokeo.pl/

Kryształowy launcher

Jest to najpopularniejszy darmowy launcher do gry Minecraft. Posiada on wiele funkcji, które nie są zaskakujące, takie jak:

  • Easy Mod Support (automatyczna instalacja)
  • wsparcie dla skórek dla graczy bez premium
  • Istnieje wiele wersji minecrafta do wyboru. Możemy nawet uruchomić go w InDev (trzecia faza gry, wydana pod koniec 2009 roku).
  • Łatwe debugowanie i naprawianie błędów (wbudowana konsola, w której widoczne są wszystkie logi)
  • Ten artykuł pokaże Ci jak poprawnie zainstalować i używać launchera, jeśli zdecydujesz się z niego korzystać.

minecraft

Shiginima launcher

Shiginima launcher może być najstarszy na tej liście, ale nadal jest bardzo popularny. Ten launcher nie pozwala nam na grę z kontami premium. Shiginima nie pozwala na łatwą, automatyczną instalację modów. Launcher ma wyraźną zaletę: można go włączyć bez instalowania czegokolwiek. Wystarczy pobrać archiwum zip launchera, ważące od 8 do 11MB.

SKlauncher

Chociaż ten launcher nie jest najbardziej znany, warto mu się przyjrzeć. Ten launcher zajmuje bardzo mało miejsca na dysku twardym. Jest prosty i posiada wiele funkcji. Osobiście, przyciągnął mnie jego piękny wygląd. SKlauncher może automatycznie wgrywać mods i crystal luancher obsługuje skórki dla graczy, którzy nie są premium.

TLauncher

TLauncher, launcher, który nie obsługuje języka polskiego spośród wymienionych w tym artykule launcherów, nazywa się TLauncher. Posiada on jednak wiele funkcji. Pozwala na łatwą i automatyczną instalację modów texture packów, map, oraz obsługuje skórki dla graczy non-premium jak np. crystal launcher. Zajmuje również bardzo mało miejsca na dysku (jak na launcher), a także jest dostępny na smartfony (minecraft PE).

Podsumowanie

Jeśli nie potrafisz sam zainstalować modów, map, czy texture packów, albo po prostu nie chce Ci się tego robić i nie masz miejsca, możesz skorzystać z crystal launchera lub Sklaunchera. Grasz w minecrafta na smartfonie? Użyj TLaunchera. Nie polecam używania shiginima. SKlauncher jest lepszą opcją. Wszystkie wymienione powyżej launchery obsługują systemy Windows, MacOS i Linux.

Więcej na: https://spokeo.pl/tech/

Zobacz

Jedną z radości z wejścia do nowego rozszerzenia jest zobaczenie przed sobą ogromnej, pięknej, pustej mapy, zawierającej bogactwo nowych doświadczeń i przedmiotów. Jedną z przykrości związanych z wejściem do nowego rozszerzenia jest zobaczenie przed sobą ogromnej, okropnej, pustej mapy, zawierającej bogactwo nowych doświadczeń i przedmiotów, których nie masz pojęcia jak...

Ten poradnik gotowania w Legionie pokaże ci najszybszy sposób na zdobycie poziomu umiejętności gotowania od 1 do 100. Legion zmienił proces levelowania gotowania. Umiejętność gotowania nie ogranicza tego, które przepisy są dostępne w Legionie. Liczba dań produkowanych przez każdego kucharza różni się w zależności od rangi przepisu. Nauka gotowania w Legionie Odwiedź...

Rozwój technologiczny przyniósł wiele zmian w życiu codziennym niemal każdego z nas. Niemal niewyobrażalne jest dziś funkcjonowanie bez internetu, w którym znajdziemy portale społecznościowe, serwisy informacyjne i strony poświęcone rozrywce. Nieco inną formą spędzania wolnego czasu są gry komputerowe – proste produkcje lub rozbudowane filmowe tytuły, które potrafią...