loader

World of Warcraft: Jak znaleźć nowe wierzchowce wężowych chmur w Mists of Pandaria?

Jedną z radości z wejścia do nowego rozszerzenia jest zobaczenie przed sobą ogromnej, pięknej, pustej mapy, zawierającej bogactwo nowych doświadczeń i przedmiotów. Jedną z przykrości związanych z wejściem do nowego rozszerzenia jest zobaczenie przed sobą ogromnej, okropnej, pustej mapy, zawierającej bogactwo nowych doświadczeń i przedmiotów, których nie masz pojęcia jak znaleźć. Jeśli jesteś mną, w końcu znajdziesz się na półce gdzieś w Jadeitowym Lesie, patrząc w milczeniu na urwisko o spadku 2000 stóp ze świadomością, że nie możesz z niego odlecieć i że twój hearthstone padł. To jest złe.

Złożyłem ten artykuł z tego powodu, ponieważ kiedy dostałem się do bety Mists of Pandaria, byłem zdesperowany, aby znaleźć nowe wierzchowce węża chmur, ale tak naprawdę nie wiedziałem, jak je znaleźć. (Mam nadzieję, że pomoże Ci to trochę przyspieszyć ten proces, choć nadal nie jesteśmy w 100% pewni, gdzie te wszystkie wierzchowce ostatecznie się znajdą.

Oto co wiemy o wierzchowcach węża chmur z najnowszej wersji beta. Ostateczne informacje będą, jak zawsze, zależne od wszystkiego, co Blizzard zdecyduje się zrobić, zanim zawartość zostanie udostępniona.

Zakon Chmurnego Węża

Order of the Cloud Serpent znajdziesz w Arboretum w Jadeitowym Lesie (wschodnio-centralna część strefy), który będzie Twoim pierwszym obszarem zadań w Mists of Pandaria. Chociaż spotkasz ich podczas zwykłych questów na poziomach 85 i 86, nie będziesz w stanie rozpocząć linii questów, aby zdobyć własnego węża chmur aż do poziomu 90.

Chociaż są oni źródłem tylko niektórych z wierzchowców węża chmur w Pandarii, będziesz musiał osiągnąć u nich poziom exalted, ponieważ trenują oni jazdę na wężu chmur. Jest to konieczne, jeśli chcesz jeździć na którymś z wężowych wierzchowców z Pandarii.

Gdzie możesz je znaleźć? Jeśli w ogóle nie spotkasz ich w Jadeitowym Lesie (co jest mało prawdopodobne), znajdziesz przedstawiciela Zakonu w stolicy swojej frakcji w Dolinie Wiecznych Kwiatów. (Do Vale będziesz mógł się dostać dopiero na poziomie 88 po wykonaniu zadania w Świątyni Białego Tygrysa w Kun-Lai Summit. Jednakże, linia questów zaprowadzi Cię w końcu do miasta Twojej frakcji). Przedstawiciel da Ci zadanie, dzięki któremu wrócisz do Jadeitowego Lasu i porozmawiasz z Zakonem.
Przedmiot osiągnięcia "Zakon Węża Chmur".

Jak zdobyć ich wężowe wierzchowce? W wieku 90 lat otrzymasz możliwość rozpoczęcia linii questów podobnej do tej, którą miałeś w starym Netherwing grind. Po osiągnięciu poziomu exalted będziesz mógł trenować dosiadanie wszystkich wężów chmur na kontynencie, a w ramach samej linii questów otrzymasz w nagrodę Lazurowego Węża Chmur, Jadeitowego Węża Chmur lub Złotego Węża Chmur, w zależności od tego, które z drakkarów zdecydujesz się po drodze wychować.
Światowy boss: Sha of Anger

Sha of Anger, nowy światowy boss na szczycie Kun-Lai, upuszcza Reins of the Heavenly Onyx Cloud Serpent. W najnowszym beta buildzie ma on 261 milionów HP, paskudne obrażenia rozrywające i niefortunny zwyczaj zmieniania wszystkich pobliskich wrogich mobów w znacznie silniejsze i bardziej rozgniewane wersje samych siebie. Miłej zabawy z tym!
Gdzie możesz go znaleźć? Znalezienie go jest szalenie proste. Zabicie go to, póki co, inna sprawa. Sha jest ogromnym, wściekłym, wrzeszczącym bossem świata, który ma szansę pojawić się w jednej z czterech lokacji w Kun-Lai. Za każdym razem, gdy ktoś go zaatakuje i zginie, teleportuje się do innej lokacji. Jest on przeznaczony dla pełnego rajdu 25 graczy.

Przedmiot osiągnięcia "Uspokój się, bracie".

Drops Reins of the Heavenly Onyx Cloud Serpent (lejce Niebiańskiego Węża Chmurnego z Onyksu)

Więcej znajdziesz tutaj: how to get reins of the thundering ruby cloud serpent

reins of the thundering ruby cloud serpent

Osiągnięcia w lochach i rajdach

  • Nie jest zaskoczeniem, że nowe metaosiągnięcia Dungeon i Raid w Mists of Pandaria będą nagradzać nowe wierzchowce:
  • Glory of the Pandaria Hero nagrodzi Reins of the Crimson Cloud Serpent.
  • Glory of the Pandaria Raider nagradza Reins of the Heavenly Crimson Cloud Serpent.
  • Więcej o tych osiągnięciach powiemy w przyszłym OverAchiever, ale Lore z Wowhead miał doskonałe wczesne spojrzenie na Glory of the Pandaria Hero tutaj. Jedno z osiągnięć wymaganych dla Bohatera Pandarii będzie wymagało zabicia sześciu heroicznych bossów będąc pod wpływem eliksiru, który znajdziesz na stole za Profesorem Slate w przerobionym Scholomance. Ponieważ efekt ten utrzymuje się tylko przez godzinę, będzie to spore utrudnienie.

August Celestials

  • Podobnie jak Order of the Cloud Serpent, August Celestials są nową frakcją reputacyjną w MoP. Niestety, pracowałem nad reputacją Lorewalkera i Order of the Cloud Serpent w becie, więc nie wiem jeszcze zbyt wiele na temat reputacji Celestial.
  • Gdzie możesz je znaleźć? Na Celestialów natkniesz się w Pandarii, ale pierwszy raz zetkniesz się z tą frakcją najwcześniej na poziomie 88. Jak wszystkie inne frakcje reputacji w Pandarii, będą one miały swojego przedstawiciela w stolicy Twojej frakcji w Vale of Eternal Blossoms.
  • Przedmiot osiągnięcia "Sierpniowe niebiosa
  • Jak zdobędziesz ich wężowe wierzchowce? Po osiągnięciu poziomu exalted sprzedadzą Ci Reins of the Thundering August Cloud Serpent oraz Reins of the Thundering Ruby Cloud Serpent, ale nie będą one tanie. Za przywilej dosiadania jednej z nich musisz wyłożyć 8000 sztuk złota, a jeśli chcesz mieć obie, to nawet dwa razy tyle.

Zrzut z rajdu: Krypty Mogu'shan

Spotkanie z Elegonem w Mogu'shan Vaults będzie miało szansę upuścić Reins of the Astral Cloud Serpent. Nie wiadomo, czy drop będzie możliwy we wszystkich spotkaniach, czy tylko na heroicu. Historycznie, takie wierzchowce są zarezerwowane dla trybu heroicznego, ale w Cataclysm widzieliśmy bardziej interesującą iterację, gdzie Smoldering Egg of Millagazor było rzadkim dropem z normalnego Ragnarosa, ale gwarantowanym z wersji heroicznej. Tak może być również w tym przypadku.

Shado-Pan

Shado-Pan zapewnia pośrednią drogę do kolejnego wierzchowca węża chmur. Nie jest to tak proste, jak zdobycie z nimi tytułu exalted i wykupienie kilku złotych.
Gdzie mogę znaleźć Shado-Pan? Na członków Shado-Pan natkniesz się już w Dolinie Czterech Wiatrów, ale prawdopodobnie nie zaczniesz budować z nimi reputacji aż do poziomu 90. Podobnie jak inne frakcje, Shado-Pan ma swojego przedstawiciela w Dolinie Wiecznych Kwiatów, ale większość zadań z nimi związanych odbywa się w Stepach Miejskich.
Przedmiot osiągnięcia Istnieją dwa powiązane osiągnięcia. Musisz być wywyższony za pomocą Shado-Pan, aby dostać się do zadania związanego z wężem chmur, a za wykonanie samego zadania otrzymasz Obrońcę Bogów.

Jak zdobyć wierzchowca? Aby w ogóle dostać się do tego questu, musisz osiągnąć poziom 90 i być wywyższonym z Shado-Pan, ale Surprise Attack! w Townlong Steppes nagradza Reins of the Onyx Cloud Serpent. (To nie jest to samo, co Niebiański Onyks, który spada z Sha of Anger).
Osiągnięcie gildii

Niebiański Jadeitowy Wąż Chmurowy (znany również jako Grzmiący Jadeitowy Wąż Chmurowy; nie ma zgodności co do tego, jak Blizzard nazwał bardziej wyszukane wierzchowce węża chmurowego) będzie dostępny u sprzedawców gildii za 3.000 złota jako nagroda za ukończenie pierwszego poziomu zawartości rajdu w MoP.

Unknown

Nie mogę znaleźć, gdzie można zdobyć Heavenly/Thundering Golden Cloud Serpent lub Heavenly/Thundering Azure Cloud Serpents. Ponieważ wydają się one być bardziej epickimi wersjami wierzchowców przyznawanych przez Order of the Cloud Serpent, mogą one być związane z czymś, co robisz dla Orderu - lub nie (ponieważ Heavenly/Thundering Jade jest osiągnięciem gildii i nie jest w żaden sposób związany z Orderem). Czy ktoś wie, co się dzieje z tymi dwoma wierzchowcami?

Zobacz

  W dzisiejszym artykule omówimy najlepsze darmowe launchery do minecrafta (non-premium). Na liście znajdują się następujące launchery: crystal launcher launcher shiginima SKlauncher TLauncher Więcej znajdziesz na: https://spokeo.pl/ Kryształowy launcher Jest to najpopularniejszy darmowy launcher do gry Minecraft. Posiada on wiele funkcji, które...

Ten poradnik gotowania w Legionie pokaże ci najszybszy sposób na zdobycie poziomu umiejętności gotowania od 1 do 100. Legion zmienił proces levelowania gotowania. Umiejętność gotowania nie ogranicza tego, które przepisy są dostępne w Legionie. Liczba dań produkowanych przez każdego kucharza różni się w zależności od rangi przepisu. Nauka gotowania w Legionie Odwiedź...

Rozwój technologiczny przyniósł wiele zmian w życiu codziennym niemal każdego z nas. Niemal niewyobrażalne jest dziś funkcjonowanie bez internetu, w którym znajdziemy portale społecznościowe, serwisy informacyjne i strony poświęcone rozrywce. Nieco inną formą spędzania wolnego czasu są gry komputerowe – proste produkcje lub rozbudowane filmowe tytuły, które potrafią...