loader

World of Warcraft Legion: Gotowanie - Poradnik Poziomowania

Ten poradnik gotowania w Legionie pokaże ci najszybszy sposób na zdobycie poziomu umiejętności gotowania od 1 do 100.

Legion zmienił proces levelowania gotowania. Umiejętność gotowania nie ogranicza tego, które przepisy są dostępne w Legionie. Liczba dań produkowanych przez każdego kucharza różni się w zależności od rangi przepisu.

Nauka gotowania w Legionie

Odwiedź swojego trenera Awilo Lon'gomba (Horda) lub Katherine Lee (Sojusz) w Dalaranie i naucz się Legion Cooking.

Rangi receptur

Każdy przepis na gotowanie w Legionie ma 3 rangi. Przepisy o wyższej randze pozwalają na przyrządzenie większej ilości jedzenia z tych samych materiałów, a przepisy o wyższej randze dają punkty umiejętności na znacznie dłużej. (wyjątkiem są nowe przepisy na Ucztę, zawsze zrobisz jeden, ale będzie on kosztował mniej materiałów)

Jeśli najedziesz na małe gwiazdki w księdze zaklęć, możesz zobaczyć źródło następnej rangi dla wybranego przepisu.

Odblokowywanie badań nad gotowaniem

Najlepsze przepisy kulinarne oraz wszystkie przepisy rangi 2 i 3 są odblokowywane poprzez prowadzenie badań w kuchni testowej Nomi w Dalaranie.

Aby odblokować badania kulinarne, musisz znaleźć przepis kulinarny w świecie gry, a następnie Nomi pojawi się w pobliżu i zaoferuje Ci zadanie: Too Many Cooks - Horde / The Prodigal Sous Chef - Alliance. (Jeśli nie posiadasz jeszcze żadnego nowego przepisu na legion, a Nomi nie zaoferowała Ci tego zadania, możesz zdobyć jeden z poniższych przepisów)

Kolejnym zadaniem jest "Lista dobrych przepisów". Musisz nauczyć się 6 legionowych przepisów kulinarnych. Czasami Twoje przepisy nie są liczone poprawnie, ale szybkie wylogowanie powinno to naprawić.

Zlecenia pracy i badania nad gotowaniem

Jeśli ukończyłeś A Good Recipe List (Lista dobrych przepisów), możesz teraz rozpocząć zlecenia na dowolny rodzaj legionowego mięsa lub ryby, które masz w torbach.

Możesz rozpocząć realizację zleceń, jeśli porozmawiasz z Nomi w pobliżu trenerów gotowania. Nomi bierze 5 różnych rodzajów mięsa, ryb i produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego do zleceń.

Wykonanie każdego zlecenia zajmuje 4 godziny. Stworzenie zlecenia z konkretnym składnikiem ma szansę nauczyć Cię przepisu, który go używa.

Otrzymywanie nowych przepisów z badań nie jest 100%. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że otrzymasz tylko [Ciężko Przypalone Jedzenie].

Sprawdź również: lavish suramar feast how to get

World of Warcraft lavish suramar feast

Level 1 - 50

Używaj [Chudej golonki] do badań, aż uzyskasz [Rangę 2 - Golonka z solą i pieprzem].

55 x [Ranga 2 - podudzie z solą i pieprzem] - 275 x chuda podudzie, 110 x sól morska w płatkach, 110 x papryka dalapeno

Jeżeli zdobędziesz [Rangę 3 - Podudzie z Solą i Pieprzem], możesz użyć go, aby podnieść poziom do 70 lub nawet 80.

Możesz także użyć [Jajka Dzikiego Ptactwa] do badań, jeżeli wybierzesz Faronaar Fizz. (lub jakiekolwiek inne mięso/ryby, ale te są najtańsze)

Level 50 - 100

Jest tylko 8 przepisów, których możesz użyć, aby osiągnąć poziom gotowania 100. 7 z nich pochodzi z odkryć kulinarnych, a potrzebujesz wersji rangi 2, ponieważ receptury rangi 1 stają się szare po osiągnięciu 80. Tak więc, nie powinieneś nawet craftować rangi 1 dla levelowania, ponieważ będziesz musiał zdobyć rangę 2 bez względu na wszystko, a w ten sposób przynajmniej dostaniesz więcej jedzenia. Ranga 3 byłaby najlepszą opcją, ale szansa na zdobycie tych receptur rangi 3 jest naprawdę niska.

Jeżeli jesteś szanowany przez Strażników, możesz kupić [Przepis: Omlet z przyprawionym dzikim ptactwem] od Marin Bladewing w Azsunie i użyć go do osiągnięcia poziomu 100. Będziesz potrzebował dużo [Jaj Falcozaura], około 120-150.

Możesz wybrać jeden z poniższych przepisów i użyć jednego ze składników do badań, aż zdobędziesz przepis rangi 2. Możesz dostać duplikaty receptur, dlatego dobrym pomysłem jest sprawdzanie swoich zleceń często i nauczenie się receptury rangi 1 zanim skończysz więcej zleceń, tak by mieć szansę na rangę 2, a nie kolejną rangę 1.

Lista receptur i mięsa/ryb potrzebnych do badań:

  • [Azshari Salad] - Badania: [Lean Shank] lub [Runescale Koi]
  • [Crispy Bacon] - Badania: [Slice of Bacon]
  • [Fishbrul Special] - Badania: [Cursed Queenfish], [Mossgill Perch], [Black Barracuda], [Highmountain Salmon]
  • [Lavish Suramar Feast] - Badania: Możesz ją zdobyć ze wszystkiego, ale zanim w ogóle odkryjesz ten przepis, musisz najpierw odkryć i nauczyć się oddzielnych składników przepisów rangi 1 do niego (nie licząc bekonu).
  • [Półmisek Przysmaków Nightborne] - Badania: [Wildfowl Egg], [Black Barracuda], [Leyblood].
  • Półmisek z rybą smażoną na ziarnach [Seed-Battered Fish Plate] - badania: [Runescale Koi], [Silver Mackerel], [Stormray].
  • [The Hungry Magister] - Badania: [Łosoś z gór wysokich], [Tłusty befsztyk z niedźwiedzia], [Wielkie żeberka z gamy], [Leyblood].

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten Legion Cooking leveling guide, gratulacje do 100!

Zobacz

  W dzisiejszym artykule omówimy najlepsze darmowe launchery do minecrafta (non-premium). Na liście znajdują się następujące launchery: crystal launcher launcher shiginima SKlauncher TLauncher Więcej znajdziesz na: https://spokeo.pl/ Kryształowy launcher Jest to najpopularniejszy darmowy launcher do gry Minecraft. Posiada on wiele funkcji, które...

Jedną z radości z wejścia do nowego rozszerzenia jest zobaczenie przed sobą ogromnej, pięknej, pustej mapy, zawierającej bogactwo nowych doświadczeń i przedmiotów. Jedną z przykrości związanych z wejściem do nowego rozszerzenia jest zobaczenie przed sobą ogromnej, okropnej, pustej mapy, zawierającej bogactwo nowych doświadczeń i przedmiotów, których nie masz pojęcia jak...

Rozwój technologiczny przyniósł wiele zmian w życiu codziennym niemal każdego z nas. Niemal niewyobrażalne jest dziś funkcjonowanie bez internetu, w którym znajdziemy portale społecznościowe, serwisy informacyjne i strony poświęcone rozrywce. Nieco inną formą spędzania wolnego czasu są gry komputerowe – proste produkcje lub rozbudowane filmowe tytuły, które potrafią...