loader

Pisaki i flamastry - wybierz sprawdzone marki Fiorello, Bipunta i Pelikan

Podstawowe narzędzie do robienia rysunków w szkole to kredki i długopisy. Pisaki są często pomijane, lecz przez swoje właściwości mogą nadać rysunkom zupełnie nowego stylu. Pisaki Fiorello, tak samo jak pisaki Pelikan, przez swoje wyraziste kolory, sprawdzą się często lepiej niż zwykłe kredki, natomiast pisaki Bipunta to wielofunkcyjne przyrządy, które znajdą zastosowanie nie tylko w szkole, ale też w domu czy miejscu pracy. 

Dzięki flamastrom życie w szkole jest bardziej kolorowe. Warto zaopatrzyć ucznia w taki zestaw, ponieważ często przydaje się do prac artystycznych czy chociażby tworzenia kolorowych notatek. Każdemu przecież zależy na prowadzeniu schludnego zeszytu. Pisaki to świetne rozwiązanie do domu lub biura, gdzie z pewnością się przydadzą. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, które pisaki są najlepsze.

Każdy pisak ma coś do zaoferowania

Pisaki Fiorello to zestaw, który zawiera 12 kolorowych flamastrów, które posiadają intensywny kolor oraz są bardzo wydajne. Tusz, który został użyty w markerach, jest oparty na wodzie, dzięki czemu jest bezpieczny dla skóry i nie jest toksyczny, a w przypadku zabrudzenia - łatwo spieralny i zmywalny. Mazaki spełniają wszystkie normy CE i mogą być używane przez najmłodszych.

flamastry

Jeżeli niekoniecznie masz duszę artysty i szukasz czegoś bardziej funkcjonalnego, to pisaki Bipunta będą właściwe. Te uniwersalne mazaki sprawdzą się nie tylko w szkole, ale także w domu czy biurze. Praktyczność tych pisaków polega na tym, że z dwóch stron znajdują się piszące końcówki, które umożliwiają rysowanie kresek o różnych grubościach. Tusz, który został użyty na bazie wody, sprawia, że łatwo się go zmywa z tkanin i skóry w przypadku zabrudzenia. Specjalne zatyczki sprawiają, że tusz nie wysycha, ani nie wycieka. Taki wielofunkcyjny przedmiot ułatwia życie w szkole czy w biurze, dlatego warto go mieć zawsze przy sobie. 

Z kolei pisaki Pelikan będą odpowiednie dla najmłodszych uczniów. Przydadzą się w szkole do prac plastycznych czy prostych rysunków. Specjalne końcówki pozwalają na rysowanie w trzech różnych grubościach, a odpowiednia długość i grubość pisaków sprawia, że są poręczne w trzymaniu. Wiek nie jest oczywiście przeszkodą, dlatego niejeden hobbysta będzie chętnie z nich korzystał.

Warto, aby pisaki znalazły się w plecaku ucznia

Kiedy przyjdzie nowy rok szkolny, warto zadbać o odpowiednią wyprawkę szkolną. Oprócz tak oczywistych rzeczy, jak zeszyty, książki i przybory do pisania, warto spakować również zestaw pisaków. W szkole na pewno będą używane, a w domu lub w biurze również znajdą swoje zastosowanie. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz pisaki, które spełnią wszystkie Twoje wymagania. 

Zobacz

Xbox Series X i Xbox Series S to dwie różne konsole Microsoftu, które miały swoją premierę w listopadzie 2020 roku. Chociaż oba modele są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, istnieją pewne zasadnicze różnice między nimi. W tym artykule przyjrzyjmy się im bliżej - zobaczysz, czym różnią się obie konsole i dzięki temu będziesz wiedział...

Wybór monitorów na rynku jest niewątpliwie bardzo szeroki. Producenci tego sprzętu starają się przyciągać do siebie klientów na najróżniejsze sposoby. Obecnie możemy zauważyć trend, w ramach którego coraz częściej próbuje się "zaimponować" klientowi szczegółową specyfikacją techniczną.Sprawia to, że kupując nowy monitor możemy poznać mnóstwo jego wiele...

Przełom minionego roku bez wątpienia nie było zbyt łaskawy dla miłośników gier komputerowych. Ceny kart graficznych tak poszybowały w górę, że wiele osób postanowiło odłożyć zakupy na później. Jak sytuacja kształtuje się obecnie? Zobaczmy, biorąc za przykład kilka cieszących się popularnością modeli.Ceny kart graficznych poszybowały w górę głównie za sprawą...