Spa na Kaszubach – oferta skierowana dla seniorów

Nie tylko młodzi ludzie mogą korzystać ze spa, polecane jest dla osób w każdym wieku, a zwłaszcza ludzi starszych, którzy mogą skorzystać zarówno z zabiegów spa na Kaszubach, jak i turnusów rehabilitacyjnych.

Spa na Kaszubach – oferta dla seniora

Jeśli osiągnie się pewien wiek, trudno jest uciec od różnych dolegliwości. Przede wszystkim dokuczają bóle stawów i bóle reumatyczne, a także nadciśnienie i choroby krążenia. Branie medykamentów jest czasem koniecznością, niemniej jednak warto wspomóc się warsztatami z rehabilitantem, które oferuje SPA na Kaszubach, w ramach turnusu rehabilitacyjnego. Do wyboru są oczywiście wszystkie zabiegi na twarz i ciało, z zastosowaniem naturalnych kosmetyków najlepszych do skóry dojrzałej.

Spa na Kaszubach – dla chcących przeżyć drugą młodość

Dla wszystkich, na których upływający czas i codzienne troski odcisnęły swoje piętno, oferowany jest pakiet spa z medycyną estetyczną. Są także tradycyjne zabiegi z użyciem soli morskiej, a także peeling kawitacyjny. W ramach pakietu można pozbyć się kurzych łapek, czy też lwiej zmarszczki. Ważnym elementem pakietu spa jest także pielęgnacja dłoni i stóp, czyli peelingi usuwające zrogowaciały naskórek, a także masaże, olejki i kremy z kompleksem witamin. Po pobycie w spa na Kaszubach niezależnie od tego czy skorzystamy z zabiegów medycyny estetycznej czy nie z pewnością poczujemy się młodziej przynajmniej o 10 lat, podreperujemy swoje zdrowie i poczujemy się jeszcze lepiej we własnej skórze. Pobyt w Spa na Kaszubach może być świetnym prezentem dla mamy lub babci.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *