Spa na Kaszubach – najlepsze hotele z ofertą relaksujących zabiegów

Wybierając się na Kaszuby w celach podreperowania zdrowia i relaksu w ramach zabiegów spa, mamy do wyboru wiele hoteli oferujących najrozmaitsze zabiegi i prześcigających się w ofertach dla potencjalnych klientów.

Spa na Kaszubach – oferty promocyjne

Wśród hoteli znajdziemy wiele ofert promocyjnych na zabiegi spa zarówno dla par, przyszłych mam, rodzin, jak i przyjaciół. Poza tym proponują także pakiety weekendowe oraz okolicznościowe, z okazji Walentynek, Wielkanocy, czy Bożego Narodzenia, a także na Dzień Kobiet, Sylwestra czy Majówkę.

Spa na Kaszubach- ferie zimowe w ośrodku spa dla całej rodziny

Poza tradycyjnymi zabiegami spa, korzystaniem z sauny, czy łaźni parowej, do dyspozycji rodziny jest także siłownia na wolnym powietrzu. Nie każdy wie że na Kaszubach także można pojeździć na nartach. Jeśli więc nie chce się wybierać kierunku górskiego, to z małymi dziećmi warto wybrać się na Kaszuby. Na pewno na stoku nie będzie aż takiego tłoku jaki ma miejsce w górskich miejscowościach, co będzie sprzyjać nauce jazdy na nartach najmłodszych. W ramach oferty zimowiska w spa można także skorzystać z kuligu, a także wybrać się na spacer z kijami do nordic walking.

Spa na Kaszubach- romantyczne Walentynki w niepowtarzalnej scenerii

W ramach pakietu walentynkowego można skorzystać z relaksu w jacuzzi, sauny, a także kojących masaży z olejkami eterycznymi. W ofercie jest także romantyczna kolacja w restauracji hotelowej, gdzie można spróbować tutejszych specjałów, jak np. kaczka nadziewana z żurawiną.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *