Spa na Kaszubach – odżywcze zabiegi na twarz i ciało

Lecznicze działanie alg morskich znane jest od wieków nic więc dziwnego, że z ich szczególnych właściwości korzystają ośrodki spa. Jeśli chcemy połączyć zabiegi z podziwianiem pięknej, dziewiczej przyrody warto wybrać jeden z ośrodków spa na Kaszubach.

Spa na Kaszubach – zabiegi na twarz

Relaks, odżywienie, nawilżenie i ujędrnienie, to wszystko czego potrzebuje skóra twarzy, a co na co dzień jest zaniedbywane w jakimś zakresie. Skorzystanie z zabiegów spa na Kaszubach pozwoli polepszyć stan skóry twarzy, o którą po serii zabiegów i porad specjalistów z zakresu kosmetologii łatwiej będzie dbać. Masaż przy użyciu kolagenu i elastyny kojąco wpłynie na szarą, ziemistą pozbawioną blasku cerę, która codziennie musi zmagać się ze stresem i zanieczyszczeniami. Także skóra wokół oczu potrzebuje szczególnego traktowania, gdyż jest najcieńsza i najbardziej narażona na zmiany spowodowane niedoborem witamin, stresem i zmęczeniem. Dlatego warto jest skorzystać z ożywczych masek pod oczy, w ramach zabiegów spa na Kaszubach.

Spa na Kaszubach – zabiegi na ciało

Peelingi owocowe z ananasa i papai, bądź arbuza pozwolą nie tylko odzyskać gładką skórę, ale także dostarczą niezapomnianych wrażeń zapachowych i dostarczą skórze porcji witamin, których bardzo potrzebuje. Niesamowite wrażenie, a także efekt w postaci odżywienia skóry da masaż gorącą czekoladą. Taki masaż da nam potrzebny zastrzyk energii i poprawi nastrój. Dodatkowo pozwoli nam dzięki zawartości przeciwutleniaczy, opóźnić procesy starzenia się skóry.
Ożywcze zabiegi spa na Kaszubach angażują wszystkie zmysły i pozostawiają niezapomniane wrażenia.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *